Політика конфіденційності додатку "Погода в Україні" від розробника Метеопост.

1. Інформація про розробника та контактну особу, відповідальну за конфіденційність, чи механізм зв’язку для подання запитів

Розробником додатку "Погода в Україні" (далі Додатку) є сайт Метеопост, що розміщений у мережі Інтернет за адресою https://meteopost.com. Особою, що відповідає за конфіденціальність є Адміністратор сайту Метеопост (далі Адміністратор). Всі питання, що повязані з політикою конфіденційності та відповідні запити Ви можете подавати Адміністратору на адресу електронної пошти info@meteopost.com

2. Інформація про типи персональних і чутливих даних користувачів, які додаток отримує, збирає, використовує та розкриває, а також про осіб, які отримують ці персональні й чутливі дані.

Із даних користувача додаток отримує лише дані про місцеположення (геодані). Додаток здійснює це лише за запитом користувача для знаходження поточного місця для прогнозу погоди. Користувач отримує відповідне повідомлення про надання дозволу на таку дію. Дані отримуються додатком лише під час натискання відповідної кнопки користувачем. Ніякої фонової чи періодичної передачі даних місцеположення у додатку не відбувається.

Додаток передає дані місцеположення користувача виключно на сервер сайту Метеопост. Ці чутливі дані передаються на сервер знеособлено та не зберігаются на сервері і не передаються на інші сервери та не надаються ніяким особам.

3. Інформація про безпечні процедури обробки персональних і чутливих даних користувачів

Геодані користувача тільки знаходяться тимчасово у пам'яті сервера та не записуються на жодні носії та не надсилаються мережею на інші сервери.

4. Інформація про політику розробника щодо збереження й видалення даних

Чутливі дані користавача розробником ніде не зберігаються.